Слідянський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області с. Сліди

Святкування Нового 2018 року

29 груд. 2017
Новорічний ранок

29 грудня 2017 року в Слідянському дошкільному закладі «Сонечко» було проведено новорічний ранок на тему: «Зимова казка». Педагогічні працівники підібрали сучасний дитячий музичний репертуар для дітей. Вихователі разом з батьками виготовили яскраві атрибути до свята. Працівники садочка  створили святкову атмосферу в дитячому колективі, формували в малят музичні здібності та навички: виконувати ритмічні рухи під музику, співати і танцювати, читати вірші. Прихід казкових героїв Зими,  Сніговика, Ведмедика, Зайчика, Лисички, Діда Мороза, Снігуроньки сприяв веселому настрою дітей.

Задоволення від побаченого отримали батьки і гості свята яких, до речі, зібралося чимало.